Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD Biała Podlaska: Egzamin na prawo jazdy zdaje co trzeci

Utworzony przez mati, 14 grudnia 2011 r. o 18:31
Wytłumaczcie mi jakim sposobem egzaminy zdają Romowie.Nie umieją czytać ledwo się podpiszą,a egzaminy nie sprawiają im problemu Na naszym terenie jest kilku kierowców Romów kobiet i mężczyzn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znajduje się plac manewrowy wschodniego ośrodka szkoleń ? Proszę o szybką odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w tym WORDzie kolejki; powinni te trzecie okienko otworzyć, bo tam mozna pół dnia spedzić ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kiedy są najbliższe wolne treminy jeśli dziś się ktoś zapisuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zależy na jaki egzamin się zapisujesz pełny czy dzielisz na części; ja wczoraj na praktyczny zapisałam się na 11 stycznia; na teorię można się było zapisać na 2 stycznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
interesuje mnie praktyczno-teoretyczny i czy wogóle można takowy odbyć jednego dnia bo są ośrodki które na to nie zezwalają. Pytam dlatego że nie jestem z Białej, a z Lublina i tu kończe kurs w nastepnym tygodniu, i chciałbym podjeść chociaż raz przed 19 stycznia. W Lublinie już jest na to za poźno niestaty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jednego dnia ale nie wiem czy się wyrobisz w interesującym Ciebie terminie jak kurs dopiero kończysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie polecam iść na całość bo całość kosztuje 134 zł bo bardziej się denerwuje i jak się patrzy na inne osoby to się bardziej się stresujesz ja polecam dla zdających żeby jak czekali na egzamin to żeby przed egzaminem kupiły jakieś gazety i sobie czytały na korytarzu albo kupiły coś słodkiego. Teoria kosztuje 22 zł. Ja wiem jak długo się czeka na egzamin bo jak w tamtym roku zdawałam to długo czekałam bo w tamtym roku miały być nowe przepisy ale później miałam krótsze terminy. Uwaga!!! kursanci 19 stycznia jeszcze nie wejdą nowe przepisy bo jeszcze nie są gotowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co sama się dowiedziałam na temat wprowadzenia zmian w egzaminach to już WORD jest na nie przygotowany i gotowy do wprowadzenia. Tylko urząd wydający dokumenty prawa jazdy nie ma gotowego i zgodnego systemu z WORDEM. A jest to konieczne ze wględu na to że WORD ma przesyłać informacje do Urzędu o zdanym egzaminie co ma usprawnić pracę obu instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W styczniu egzaminy w WORD-zie podrożeją teoria będzie kosztowła 30zł a egzamin praktyczny 140 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Najlepszym osrodkiem szkolenia w Bialej jest OSK LEON .Naprawde polecam.Wlasnie robie kurs.Juz teraz moge pochwalic.Pan instruktor bez reszty zaangazowany i oddany pracy.Wszystko dokladnie tlumaczy i analizuyje.Jest wymagajacy ale cierpliwy.Naprawde wykonuje kawal dobrej roboty.Wiem,bo mam porownanie.Kiedys zaczynalam kurs w innym osrodku i zrezygnowalam.Totalna klapa.Wiec szczerze polecam LEON.Bedziecie zadowoleni.

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wyzsze kategorie to tylko w Stowarzyszeniu na ul.Janowskiej.Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wielkie rzeczy zdać w mieście gdzie są dwa światła i jedno rondo.
Niestety mój drogi mylisz się. W Białej Podlaskiej są 4 ronda:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wielkie rzeczy zdać w mieście gdzie są dwa światła i jedno rondo.
Niestety mój drogi mylisz się. W Białej Podlaskiej są 4 ronda:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich miałem dzisiaj pierwszy raz egzamin na kat. C (mam juz 10 lat prawko na kat. B juz nie pamietam jak egzamin przebiegał ) egzaminowała mnie Justyna Marecka. oblałem na placu na łuku a byłem pewien ze łuk zdam bez problemu na szkoleniu bardzo dobrze mi wychodzil a dzisiaj poprostu stres mnie sparaliżował odnosnie egzaminatorki to momentami była ok a momentami blee. W wordzie siedzialem do 12 i nikt u niej na łuku nie zdał nie wiem jak bylo dalej juz mi sie nie chcialo patrzec. W sumie to kursantów wina ze na łuku nie zdali albo ta marecka zaczarowała poprostu łuk pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich miałem dzisiaj pierwszy raz egzamin na kat. C (mam juz 10 lat prawko na kat. B juz nie pamietam jak egzamin przebiegał ) egzaminowała mnie Justyna Marecka. oblałem na placu na łuku a byłem pewien ze łuk zdam bez problemu na szkoleniu bardzo dobrze mi wychodzil a dzisiaj poprostu stres mnie sparaliżował odnosnie egzaminatorki to momentami była ok a momentami blee. W wordzie siedzialem do 12 i nikt u niej na łuku nie zdał nie wiem jak bylo dalej juz mi sie nie chcialo patrzec. W sumie to kursantów wina ze na łuku nie zdali albo ta marecka zaczarowała poprostu łuk pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośrodek LEON.... nigdy więcej... bzdury piszą na FB, że niby wszyscy zdają... milutcy, ale kaska oczy zaślepia... młodzi instruktorzy z 0-wym doświadczeniem i gościówa która siedzi cały dzień na FB udając że się interesuje.... klepiąc komentarze w necie na forach... UWAŻAJCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co byście powiedzieli na instruktora Leona Kucharewicza on jest dobrym instruktorem wszystko tłumaczy np. na światłach każe patrzeć na ludzika jeśli czerwony miga to będzie zmiana świateł tylko trochę jest nerwowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ameryki z ludzikiem nie odkrył.... a nerwowy to lekko powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...